Apple iPhone 15 128GB Black

Novinka Rozbaleno
Značka: Apple
od 17 490 Kč od 17 490 Kč bez DPH

Zvolte variantu

iPhone 15 s roční zárukou. Plně funkční a otestovaný.

Detailní informace

Stav: Rozbaleno
Momentálně nedostupné
18 990 Kč
18 990 Kč bez DPH
Stav: A
Momentálně nedostupné
17 490 Kč
17 490 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Záruka : 12 měsíců

Obsah balení : Kompletní balení

Při nákupu na IČ není možný odpočet DPH !

Stav produktu:

 
Rozbaleno
Toto zařízení bylo rozbaleno za účelem předvádění či nafocení, nebo bylo vráceno zákazníky do 14 dní od původního nákupu. Samozřejmě, že zahrnuje všechno příslušenství. Krabice nebo obal může mít minimální kosmetické vady způsobené manipulací.
 
Stav A+ (Skoro jako nový)
Toto zařízení je v prakticky novém stavu bez jakýchkoli zřetelných škrábanců nebo oděrek. Kosmetické vady jsou velice minimální a téměř neviditelné.
 
Stav A (Dobrý až velmi dobrý)
Zařízení se nachází v dobrém až velmi dobrém stavu. Může mít minimální kosmetické vady, jako jsou vlasové škrábance, které neovlivňují jeho funkci.
 
Stav B (Viditelné známky používání)
Toto zařízení může mít viditelné kosmetické vady, včetně vlasových škrábanců a drobných oděrek na rámu zařízení. Je stále plně funkční, i když kosmetické vady jsou zřetelnější.
 
Stav C (Hluboká rýha)
Zařízení má výrazné kosmetické vady, včetně hlubokých škrábanců a oděrků. I přesto je plně funkční a má pouze zřetelné známky intenzivního používání.

Fotky jsou pouze ilustrativní a slouží k tomu, aby jste měli představu o vzhledu zařízení. Všechny naše produkty jsou již pečlivě zabaleny a připraveny k odeslání. Každý iPhone prošel důkladným testováním a zajistili jsme, že kondice baterie u všech zařízení není nikdy nižší než 80%. 

Balení neobsahuje napájecí adaptér ani kabel. Pokud potřebujete dokoupit adaptér, najdete ho ZDE a napájecí kabel ZDE. Snažíme se poskytovat našim zákazníkům co nejvíce flexibilitu při výběru příslušenství, které jim vyhovuje. Vaše spokojenost s nákupem je pro nás prioritou.

Doplňkové parametry

Kategorie: iPhone 15
Záruka: 1 rok
Barva: Černá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: