Doprava a platba

Zboží expedujeme ten samý pracovní den pokud objednávka je vytvořená do 12:00 hod. ( při platbě kartou, dobírkou ). Pokud bude objednávka vytvořená mimo pracovní den, zásilku odesíláme následující pracovní den. Zásilka bude doručena následující pracovní den, dle typu zvolené dopravy a platby. Zboží lze zaslat v rámci České republiky ale taky i na Slovensko.

DOPRAVA


Zásilkovna / Zásilkovňa
Cena dopravy: 69 Kč / 5 €

Objednané produkty jsou dopraveny na vybrané výdejní místo sítě Zásilkovna, zboží bude doručeno nejpozději do 2 pracovních dnů. V okamžiku expedice zásilky jsou vám na email doručeny informace o odeslání a bude Vám zasláno číslo zásilky. Bude vám zasláno heslo pro vyzvednutí. zásilka bude na výdejním místě k vyzvednutí 7 kalendářních dnů. Kde se Vaše zásilka nachází, si pak můžete ověřit online. Po doručení na výdejní místo budete informování SMS a emailem o možnosti vyzvednutí.


Osobně
Cena dopravy: ZDARMA

Zboží, objednané do 17:00 hod. v pracovní den, (které je skladem). Si můžete vyzvednout i osobně a to na adrese : Korunovační 10, Praha 7Více informací o výdejním místě naleznete v sekci kontakty

PLATBA


payment_cardOnline platba kartou
Cena za platbu: ZDARMA

Cenu nákupu zaplatíte předem platební kartou. Pohodlný a bezpečný způsob platby platební kartou přes platební bránu se zabezpečením 3D Secure. Na konci objednávky budete přesměrováni na zabezpečenou platební bránu, kde zadáte číslo, platnost a ověřovací kód Vaší platební karty. Nezapomeňte se ujistit, že máte povolený dostatečný limit pro internetové platby.

gpayGoogle Pay
Cena za platbu: ZDARMA

Google Pay je služba, která umožňuje jednoduché placení prostřednictvím mobilu nebo online na internetu. K mobilnímu placení je zapotřebí si stáhnout aplikaci Google Pay v Google Store. Služba je dostupná pouze pro zařízení se systémem Android. Google Pay pro iOS mohou používat pouze uživatelé v USA. Abyste službu mohli využívat, musí ji také podporovat vaše banka. Pro placení online v e-shopech je třeba mít kartu uloženou ve svém Google účtu nebo v rámci prohlížeče Chrome.

prevod-kosik2
Převodem
Cena za platbu: ZDARMA

Platební údaje se zobrazí na konci objednávky a přijdou Vám i e-mailem. Platbu zadáte ručně ve Vašem internetovém bankovnictví.

Číslo bankovního účtu: 2202091018/2010
Variabilní symbol: číslo objednávky

dobirka-kosik
Dobírka
Cena za platbu: 25 Kč

Cenu nákupu lze platit v hotovosti nebo kartou na výdejním místě, doručovateli nebo řidiči přepravní služby při převzetí zboží.